Facebook Reklamı
İnstagram

Ankara'da Ucuz Kımızı ve Beyaz Et Satışı Başladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ankara'da Ucuz Kımızı ve Beyaz Et Satışı Başladı
Etler Mobil Market ile mahallenizde sloganıyla başlatılan uygulamada Ankaralı vatandaşlar ucuz et fırsatı buluyor. ABB Halk Ekmek Fabrikası, EGO otobüsünden dönüştürülen Başkent Mobil Market ile Ankara’nın 25 ilçesine ulaşacak. Yüzde yüz yerli besi...ABB Halk Ekmek Fabrikası, EGO otobüsünden dönüştürülen Başkent Mobil Market ile Ankara’nın 25 ilçesine ulaşacak.

Yüzde yüz yerli besi hayvanlarından temin edilen et, kıyma ve tavuk ürünleri şubat ayından itibaren Başkent Mobil Market ve Başkent Marketlerde uygun fiyattan satışa sunulacak.Başkentlilerin sağlıklı, hijyenik ve uygun fiyatla gıdaya ulaşması amacıyla hizmet veren Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, ilklere imza atmayı sürdürüyor.Ankara Halk Ekmek Fabrikası, zorlu ekonomik koşullarda vatandaşın yanında olmak için yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Başkent Market ve Başkent Büfelerin ardından şimdi de“Başkent Mobil Market” Ankaralılarla buluşturulacak.

RAMAZAN AYI SONUNA KADAR UYGUN FİYATLI SATIŞ

Özel tasarlanarak Başkent Mobil Market’e dönüştürülen EGO otobüsü ile 25 ilçenin tamamında yüzde yüz yerli besi hayvanlardan temin edilen et, kıyma ve tavuk ürünleri şubat ayından itibaren Ankara halkına uygun fiyatlarla satışa sunulacak.Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Tamer Eski,“Ankara Halk ekmek olarak yeni bir uygulamayı daha hayata geçiriyoruz. Son zamanlarda kırmızı et ve beyaz et fiyatlarının ülkemizde artış göstermesi nedeniyle Ankaralı hemşehrilerimize destek olmak amacıyla fiyat indirimine gitmeyi uygun gördük. Tasarımını ve dönüşümünü gerçekleştirdiğimiz bu otobüsle, biz buna ‘Başkent Mobil Market’ ismini veriyoruz, şubat ayı başından Ramazan ayı sonuna kadar Ankara’nın 25 ilçesinde uygun fiyatlı kırmızı et ve beyaz et satışı gerçekleştireceğiz”

ÜRÜNLER UZMAN VETERİNER HEKİMLER TARAFINDAN KONTROL EDİLECEK

Et ürünlerinin uzman veteriner hekimler tarafından kontrol edildikten sonra sağlıklı ve güvenilir bir şekilde vatandaşlara ulaştırılması sağlanacak.Ankara Halk Ekmek Fabrikası Sorumlu Veteriner Hekim Mutlu Ergün, “Başkent Mobil Market Projesi kapsamında üreticiden alınan yerli besin hayvanlarımızın muayenelerini kurumumuz veteriner hekimlerimizle sağlayarak son tüketiciye sağlıklı ve güvenilir et ürünleriyle buluşturuyoruz”dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ALTIEYLÜL YARIYIL TİYATRO ŞENLİĞİ BAŞLADIÖnceki Haber

ALTIEYLÜL YARIYIL TİYATRO ŞENLİĞİ BAŞLAD...

KARESİ’DE HER YER PIRIL PIRILSonraki Haber

KARESİ’DE HER YER PIRIL PIRIL

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar