Facebook Reklamı
İnstagram

Atatürk Şehir Hastanesine Trafik Düzenlemesi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Atatürk Şehir Hastanesine Trafik Düzenlemesi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Şehir Hastanesi civarında yolcu ve araç hareketleri açısından daha verimli olması amacıyla trafik, ulaşım ve durakların mevcut yapılarını iyileştirip yeni düzenlemeler yaptı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezi ve Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş. (BTT), Atatürk Şehir Hastanesi civarında trafik, ulaşım ve durak düzenlemesi yaptı. Ulaşım sistemleri ve altyapısının geliştirilmesine yönelik uzun vadeli, kapsamlı ulaşım planlama çalışmaları ve yatırımları yapan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, mevcut yapının iyileştirilerek yolcu ve araç hareketleri açısından daha verimli kullanımına yönelik önlemleri bir bir alıyor.

TEK YÖN –ÇİFT YÖN DÜZENLEMELERİ
Atatürk Şehir Hastanesi civarında trafik sirkülasyonunu daha verimli hale getirmek için yapılan trafik düzenlemeleri şöyle; 213. Sokak ve 211. Sokağın 172. Sokak kesişimine kadar tek yön, 209. Sokağın 190. Sokak istikametine doğru tek yön, 381. Sokağın 334. Sokak istikametine doğru tek yön olarak düzenlendi.

SİNYALİZE KAVŞAK YER DEĞİŞTİRİYOR
Trafik düzenlemesi kapsamında Çayırhisar Kavşağındaki sinyalizasyon sistemi kaldırılacak. Yeni İzmir Yolu bağlantısına yapılacak olan 25 metrelik yol ve dönel kavşak sinyalize kavşak olarak düzenlenecek. Yeni açılacak olan 25 metrelik yol ise çift yön olarak planlandı.

OTOBÜS GÜZERGAHLARI DEĞİŞTİ
Atatürk Şehir Hastanesi etrafında yapılan çalışmalar kapsamında bölgeye ulaşımı sağlayan toplu taşıma araçlarının güzergahlarında değişikler meydana geldi. Mevcut bölgede çalışan; 45 GB Gündoğan – Bahçelievler – Hastane, 46 GB TTM -  Bahçelievler – Hastane, 47TH TOKİ – Hastane, 47KH Kuvayi Milliye – Adnan Menderes – Hastane, 50H Paşaalanı – GOP – Hastane, 22 H TTM – Hastane, T4A TTM – Hastane ve M3 Paşaalanı – TTM – GOP – Hastane hatlarında mevcut güzergahlar ve indi/bindi noktaları revize edildi.

22H TTM – HASTANE
Yeni İzmir Yolu – 172. Sokak üzerinden gidiş yapacak olan 22H Otobüs, 172. Sokak – Hastane acil kapısı – Güvenal Gaz önünden Yeni İzmir Yolu – yeni yapılacak kavşaktan, Yeni İzmir yolundan Toplu Taşıma merkezine dönüş yapacak.

45GB GÜNDOĞAN – BAHÇELİEVLER – HASTANE
Yeni İzmir Yolu – 172. Sokak üzerinden gidiş yapacak olan 45GB Otobüs, 172. Sokak – Hastane acil kapısı – Güvenal Gaz önünden Yeni İzmir Yolu – yeni yapılacak kavşaktan Yeni İzmir Yolundan güzergahına devam edecek.

46GB TTM – BAHÇELİEVLER – HASTANE
Yeni İzmir Yolu – 172. Sokak üzerinden gidiş yapacak olan 46GB Otobüs, 172. Sokak – Hastane acil kapısı – Güvenal Gaz önünden Yeni İzmir Yolu – yeni yapılacak kavşaktan Yeni İzmir Yolundan güzergahına devam edecek.

47TH TOKİ – HASTANE
Yeni İzmir Yolu – 172. Sokak üzerinden gidiş yapacak olan 47TH Otobüs, 172. Sokak – Hastane acil kapısı – Güvenal Gaz önünden Yeni İzmir Yolu – yeni yapılacak kavşaktan Yeni İzmir Yolundan güzergahına devam edecek.

M3 PAŞAALANI – GOP
Dokuma Caddesi 190. Sokak – 213. Sokak – 381. Sokak - poliklinik önü bekleme alanından gidiş yapacak olan M3 Minibüsü, 381. Sokak – Hastane acil kapısı – 172. Sokak – 209. Sokak – Dokuma Caddesi’nden mevcut güzergahına devam edecek.

T4A TTM – HASTANE
Yeni İzmir Yolu Caddesi – Çalışkan Caddesi – 132. Sokak Dokuma Yolu Caddesi – 190. Sokak – 213. Sokak 381. Sokak – 381. Sokak Poliklinik önünden gidecek olan T4A dolmuş taksi,  381. Sokak – Hastane acil kapısı – 172. Sokak – 209. Sokak – 190. Sokak – Dokuma Caddesi – Adliye Kavşağı’ndan İzmir Yolu’na çıkış – Yeni İzmir Yolu Caddesi’nden mevcut güzergahına devam edecek.

47KH KUVAYİ MİLLİYE - ADNAN MENDERES – HASTANE
Dokuma Caddesi 190. Sokak – 213. Sokak – 381. Sokak - poliklinik önü bekleme alanından gidiş yapacak olan 47KH Otobüs, 381. Sokak – Hastane acil kapısı – 172. Sokak – 209. Sokak – Dokuma Caddesi’nden mevcut güzergahına devam edecek.

50H PAŞAALANI – GOP – HASTANE
Dokuma Caddesi 190. Sokak – 213. Sokak – 381. Sokak - poliklinik önü bekleme alanından gidiş yapacak olan 50H Otobüs, 381. Sokak – Hastane acil kapısı – 172. Sokak – 209. Sokak – Dokuma Caddesi’nden mevcut güzergahına devam edecek.

DURAK DÜZENLEMELERİ
1 numaralı durak 3 adet B3 tip 172. Sokak poliklinik  girişi karşısı 22H – 46GB / 45GB – 47Th, 2 numaralı durak 1 adet B3 tip 334. Sokak acil giriş yanı, 3 numaralı durak 1 adet B1 tip 334. Sokak acil giriş karşısı, 4 numaralı durak 1 adet B3 tip 334. Sokak AVM girişi karşısı, 5 numaralı durak 1 adet B3 Tip 172. Sokak AVM girişi karşısı, mevcut 381. Sokaktaki poliklinik girişindeki duraklar 6 adet otobüs yanaşacak şekilde düzenlenecek. 381. Sokaktaki poliklinik girişi karşısındaki durak kaldırılacak.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ALTIEYLÜL'DE ALATURKA AKŞAMLARÖnceki Haber

ALTIEYLÜL'DE ALATURKA AKŞAMLAR

Susurluk Ayran Festivalinde Konser CoşkusuSonraki Haber

Susurluk Ayran Festivalinde Konser Coşku...

Yorum Yazın

Best’ten Çalışanlarına Moral Pikniği
Balıkesir’den 100. Yıla Özel BALKART
Balıkesir’de Tarladaki Atıklar Kuzuya Dönüşüyor
Aktüel Medya’dan TRT’ye Finalist
Balıkçılar Şaştı Kaldı: Denizden Balık Yerine Çuval Çuval Pirinç Çıktı
 Peynir İmalathanesinde Hijyen Skandalı
Kayıp Şahıs Kazdağları'nda Aranıyor
Balıkesir’de 63 Düzensiz Göçmen Yakalandı
Kuru Fasulyenin Sofralara Yolculuğu Başladı
İşte Gençlerin Vergisiz Alabileceği Telefonlar
Burhaniye 'de Otomobil İle Kamyonet Çarpıştı: 4 Yaralı
Edremit’te Hırsızlık, 60 Bin Liralık Saatleri Çalıp Kaçtı
Resifler Marmara Denizi’ne Bırakıldı
Açtığı Fırında Tandır Yaparak Patron Oldu
Basın Kartı Artık Kimlik Kartı Olarak Kullanılabilecek
Balıkesir’de Uyuşturucu Operasyonu
Kazdağları'nın 750 Yıllık Çınarı
Balıkesir’de 31 Şahısa Gözaltı
Ayvalık’ta 52 Göçmen Kurtarıldı
Ziraat Bankası Haberine İletişim Başkanlığı Yanıt Verdi!

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar