İnstagram

Balıkesir’de Ufo Gördüm !

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Balıkesir’de Ufo Gördüm !
Emekli Korgeneral Hava Pilot Erdoğan Karakuş, "Ben ve 4 arkadaşım UFO gördük. Balıkesir'den Denizli'ye kadar bizi takip ettiler" dedi. Deprem olmadan önce göründüklerini söyleyen Karakuş, "Saldırgan olduklarını düşünmüyorum. Dünyayı yok etmek istiyorlarsa ellerinde her türlü imkân var. " dedi.

Eski bir ABD istihbarat görevlisi David Grusch, geçtiğimiz günlerde hükümetin UFO’lar üzerinde çalışmalar yaptığı üzerine ABD Kongresi önünde yemin ederek uzaylıların olduğunu açıkladı. Hatta tehdit edildiğini ifade eden Grush’un bu açıklamasından sonra dünya çapında ‘Uzaylılar var mı yok mu?’ sorusu tekrar gündem oldu.

tv100’ün sevilen programı Kerem Kırçuval’la 10’dan 12’ye programında çapında ‘Uzaylılar var mı yok mu?’ konusu konuşuldu. Programa konuk olan Emekli Korgeneral Hava Pilot Erdoğan Karakuş çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emekli Korgeneral Erdoğan Karakuş, "Ben de UFO gördüm. Balıkesir'den Denizli'ye kadar bizi takip ettiler" dedi. İşte Karakuş'un o açıklamaları…

 “4 Kişi gördük”
"Ben bunları 10 senedir anlatıyorum. 1983 yılında 4 uçak kalktık gece uçuşunda. Balıkesir, Denizli oradan Konya, Osmaniye ve Eskişehir atış sahası var atış yapacağız onun için kalkmıştık. Balıkesir’e yaklaşırken uzaylı dediğimiz cisimleri 4 kişi gördük. İlk önce en arkadaki arkadaşımız gördü bu cisimleri. Uzaylı olduğunu düşünmediğimiz için Balıkesir kuleye sordum. Ben kafamda kötü durumda olan uçak vardır ona yardım edelim diye düşünüyorum. Balıkesir kulesi bize uçuşların olmadığını ve hava yolu uçağının da civarda olmadığını söyledi.

O sırada genç teğmen arkadaşımız 4 numaranın sağına soluna geçtiler. Sonra hepimizin sağına soluna geldiler. Uzaylılar (UFO) bizim kolumuza (uçak kolu) geldi. Ben gibi birçok arkadaşım da uzay gemisini gürdü. Gece gördüğümüzden dolayı şeklini söyleyemeyeceğim. Benim koluma geldiğinde her halde 5-6 metre civarındaydı, kolumda uçtular. Balıkesir’den Denizli’ye kadar bizi takip ettiler. Yani uzaylı olduğunu düşündüğümüz... Balıkesir'den Denizli'ye kadar bizi takip ettiler. Ondan sonra da Konya istikametinde ayrıldılar. Ben Konya istikametine ayrılır ayrılmaz yani "Konya temas edebilecek mi görebilecek mi?" diye Konya ile konuştuğumda herhâlde 2-3 saniye falan geçti.

"Denizli’den Konya’ya 1 saniyede gitti”
Konya da "Bizim üstümüzde şu anda" dedi. Oradan Ankara'ya geçmişler. Sonra nereye kayboldular bilmiyoruz. Denizli'den Konya'ya olan mesafeyi 2 saniyede, 1 saniyede gidecek yeryüzünde böyle bir sistem olacağını düşünemiyorum. Uzay'dan geldiğinde sürat yüksek olduğu için yeryüzüne inebilmeleri için sürat düşürmeleri lazım. Ve bu sürati düşürürken de birçok kaza bile oluyor. Onun için 1-2 saniyede Denizli'den Konya'ya giden bir teknoloji 1983'te o sırada yoktu. Bizim bildiğimiz yoktu. Dünya üzerine böyle bir teknoloji yok. Çünkü yanar. Balıkesir kule gördü, Kütahya radarından dışarıya çıkmışlar onlar seyrettiler. Konya’daki kule gördü, Etimesgut’taki ve daha sona Ankara’ya geliyorlar buradaki kuleler gördü. Rapor hazırladık ve Ava Kuvvetleri’ne gönderdik.

“Kızıldereli konumundayız”
Saldırgan olsalar bizim dünyada yaşamamız mümkün değil. Bizi dünyada yok etmek istiyorlarsa ellerinde her türlü imkân var. Biz Kızılderili konumundayız onlara göre.

Karakuş’un çektiği fotoğraflar
2021 yılda çektiği "esrarengiz" fotoğraflar hakkında Karakuş, "Bu fotoğrafları yerden çektim. Ben İstanbul'dan Ankara'ya gelirken çektim. Çok uzun süre devam etti. 30 dakika falan sürdü. 26 Kasım 2021'e ait bu fotoğraflar." dedi. Uzaylıları görmüş 20 civarında arkadaşımız var. Maalesef kaybettik arkadaşlarımızı. Bende elimden geldiğince gördüklerimi anlatıyorum.

“Depremden önce göründüler”
Birkaç defa deprem olmadan birkaç gün önceden göründüler. Ben kötü olarak bakmıyorum. Belki de bizi uyarmak istiyorlardı.

Medyadan

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Dursunbeyliler Açık Hava SinemasındaÖnceki Haber

Dursunbeyliler Açık Hava Sinemasında

Türkiye'nin Mutfak Enflasyonu Alarm Veriyor!Sonraki Haber

Türkiye'nin Mutfak Enflasyonu Alarm Veri...

Haber Yorumları

 • Kamil06-08-2023 13:04

  Paşanın aklı bulanmış

Yorum Yazın

Kestaneler Tezgahta Yerini Aldı
Burhaniye’de Tarihi Camiye Hayırsever Desteği
Karesi İHA Üssü Açılışına Sayılı Günler Kaldı
Balıkesir Sallandı, Gemlik Körfezi’nde Deprem
Balıkesir’e Meteoroloji’den Yağmur Uyarısı
5.1’lik Deprem Balıkesirlileri Korkuttu
CHP’de Balıkesir için Adaylık Gündemi
Edremit Yeşil Çizik Zeytini Avrupa’dan Tescil Aldı
Kuvvetli Sağanak Yağış Ayvalık’ta Hayatı Felç Etti
‘Hoş Geldin Amerika’ Sahnesinde Elini Kırdı
Burhaniye’de Hasan Öğretmene Veda Yemeği Düzenlendi
Balıkesirli Küçük Yazardan Hikaye Kitabı
Depremin Merkezi Mudanya’da Büyük Korku
Burhaniye’de Gökyüzünün Tonları Büyüledi
Balıkesir’in Kalplere Dokunan Doktorunun İsmi Caddeye Verildi
Balıkesir’de Kış Lastiği Denetimi
Edremit’te Şok Asayiş ve Trafik Denetimi
Koleksiyoncu Tarihe Işık Tutuyor
Balıkesir’de Jandarmadan Kumar Operasyonu
Yer Bilimci Naci Görür’den Deprem Açıklaması

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar