Facebook Reklamı
İnstagram

Türkan Şoray, Balıkesirliler İle Buluştu

Büyükşehir Belediyesi’nin Edremit’te düzenlediği Seyirlik Akşamlar” açık hava sinema etkinliğinin onur konuğu olan Türk Sineması’nın Sultanı Türkan Şoray, rol aldığı “Arım Balım Peteğim” filmini vatandaşlarla birlikte izleyerek Arım Balım Peteğim şarkısını söyledi

Edremitliler, 4 gün boyunca Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Seyirlik Akşamlar” açık hava sinema etkinliğine büyük ilgi gösterdi. Yeşilçam’ın birbirinden güzel filmlerinin gösterildiği etkinliğe geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da onur konuğu olarak Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray katıldı.

Büyükşehir Belediyesi, Bandırma’nın ardından Edremit Güre Sahili’nde “Seyirlik Akşamlar” açık hava film gösterimi düzenledi. 4 gün boyunca Yeşilçam rüzgârı estiren film gösteriminde Edremit, Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray’ı onur konuğu olarak ağırladı. Başrolünü Cüneyt Arkın ile paylaştığı “Arım Balım Peteğim” filmini vatandaşlarla birlikte izleyen Türkan Şoray, sonrasında sahneye çıkarak Behiye Aksoy ile özdeşleşen Arım Balım Peteğim şarkısını söyledi.Balıkesir’de olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Türkan Şoray, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Sinema öyle bir şey ki emeklerimin hepsi feda olsun. Yeniden doğsam yine sinemayı seçerdim. Çünkü sinemanın mükâfatı bana, sizler oldunuz. Bundan daha büyük bir mükâfat olamaz” dedi.

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar