Facebook Reklamı
İnstagram

Zafer Partisi ‘Suriyelileri Ülkelerine Göndereceğiz’

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Zafer Partisi ‘Suriyelileri Ülkelerine Göndereceğiz’
Zafer Partisi Balıkesir İl teşkilatı Basın mensupları ile bir araya geldi. Zafer Partisi Kurucu İl başkanı Suat Aydın “Muhalefet olmadığı için yola çıktık. Yolumuz oldukça zorlu. İktidara geldiğimizde Suriyelileri ülkelerine göndereceğiz. Ali Babacan Görevdeyken Memleketin Her şeyini sattı” ” dedi .

Zafer Partisi Kurucu il Başkanı olarak atanan İş insanı Suat Aydın basın tanışma toplantısından 26 Ağustos 2021 tarihinde Prof. Dr.Ümit Özdağ liderliğinde kurulan Zafer Partisi’nin  emin adımlarla ilerlediğini belirterek şu açıklamaları yaptı.

Aydın “Yeni Ülkemizin ekonomik ,siyasi ve sosyal problemlerinin ayyuka çıktığı , alım gücünün düştüğü , ailelerin ,gençleri hasılı tüm ulusumuzun umutsuzluğa düştüğü bu zamanda Zafer Partisi Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ hocamızın öncülüğünde barış düsturuyla kurulmuştur. Yurdumuza ve ulusumuza hayırlı ,uğurlu ,kutlu olsun. Bu vatanın kimsesiz olmadığını göstermek adına yola çıktık. Bu yola çıkarken yolun zorlu olduğunu ve maddi imkansızlıkların olduğunu da görüyoruz. Bu yoldan kesinlikle dönmeyeceğiz. Türkiye genelinde 51 ilde atama yapılırken 36 ilimizde ise yapılanmalarımız sürüyor.

GENÇLER ÜLKEYİ TERK EDER DURUMDA

Gençlik yani Z kuşağı Zafer Partisinin yanında olduğunu her fırsatta gösteriyor.  Gençliğimiz daha liseye gitmeden ekonomik sebeplerden ötürü milletine hizmet etmeden yurtdışına çıkmanın yolarını arıyor. Türk milletinin hizmeti, teveccühüne ve yönetmeye talibiz. Sahaya indiğimizde halkta karşılığımız olduğu görülecektir. Ülkemizin en büyük sorunu olan Suriyeliler meselesini kesinlikle çözeceğiz. Vatandaşlarını savunmadan bırakıp geldiler. Ukrayna’da benzer bir savaş varken onlar vatandaşlarını hemen terk etmediler.

SURİYELERİ KESİNLİKLE GERİ GÖNDERECEĞİZ

Suriyelilerin kontrolsüz bir biçimde ülke içine dağıtıldığını görüyoruz. Ülkemize Suriyelilerin maliyeti yaklaşık 60 milyar dolar olarak biliniyor. Sağlık, yiyecek kısacası televizyonlarda Suriyelerine her şey bedava denildi. Biz vatan toprağına kıyamazken yarın öbür gün Suriyelilerin nüfus yapımızı ülkemizin demografik yapısını bozmalarına izin vermemeliyiz. Demografik yapımız için kontrolsüz göçmenlerin için ülkelerine geri gönderilmeleri gerekiyor. Her karışı şehit kanıyla sulanmış bu toprağımızı korumak adına ileride Suriye bayrağı ülkemizde dalgalanmaması için 365 gün içinde Suriyeli, Afgan yada diğer göçmeleri göndereceğiz. Gitmek isteyemeyenlerde gerekirse döve döve gerekirse seve seve göndereceğiz. Suriyelerin ülke ekonomisine zararlının yanı sıra yaptıkları pislikler gündeme geliyor. Kadın ve kızlarımıza yönelik kötü tavırları var. İnsanlarımız bu konudan çok şikayetçidir. Huzurumuz ve geleceğimizi için bunların defolup gitmesi şarttır.

DAVUTOĞLU VE BABACAN ÜLKEYİ SATTI

Tarımda 20 yıldır tamamen saçmalıklar yaşanıyor. Yapılan politikalar ile ülkemiz dışa bağımlı bir ülke haline getiriliyor. Çiftçimiz perişan olmuş durumda diğer yandan bugün nohut, mercimek Meksika’dan, Pirincimiz Çin’den ve Buğdayımız Ukrayna, Bulgaristan ve Rusya’dan alınıyor. Hazineden yiyerek sonumuz Venezuela gibi bir yer haline geleceğiz.  Ak Partinin eski üyelerinden Ahmet Davutoğlu bu ülkeyi sattı. Türk Milletinin kurduğu şeker, yem fabrikalarını hatta kurucu fabrikalarının satışına onay veren Ali Babacan bugün bir ittifakın içerisinde yer alıyor. İyi Parti’de yaşananlar sonrasında bizlere katılım var. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun zaten ne söylediği belli değil. Milli ve manevi değerlerine dönük bir biçimde Zafer partisi olarak ülke yönetimine talibiz.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
EDREMİT’TE CAMİLERE RAMAZAN TEMİZLİĞİÖnceki Haber

EDREMİT’TE CAMİLERE RAMAZAN TEMİZLİĞİ

Paşa Camii 2.Etap Çalışmaları Devam EdiyorSonraki Haber

Paşa Camii 2.Etap Çalışmaları Devam Ediy...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar