Facebook Reklamı
İnstagram

ALTIEYLÜL KURBAN BAYRAMINA HAZIR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ALTIEYLÜL KURBAN BAYRAMINA HAZIR
Altıeylül Belediyesi bu Kurban Bayramı’nda da kurban kesim hizmetiyle Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olacak.Ayrıca ibadethaneler başta olmak üzere tüm Altıeylül’de kapsamlı bir bayram temizliğine başlayan Altıeylül Belediyesi, tüm personeliyle Kurban Bayramı süresince Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olacak.

Geçtiğimiz yıllarda da özellikle kurban kesim yerlerindeki hijyen koşulları hususunda titiz davranan Altıeylül Belediyesi, bu bayramda da tedbiri elden bırakmıyor. Vatandaşların daha sağlıklı koşullarda Kurban ibadetini yerine getirebilmesi adında Altıeylül Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce kurban kesim öncesi ve sonrasında geçen süreçte tüm önlemler ve dezenfekte çalışmaları aynı şekilde titizlikle yürütülecek. Altıeylül Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ise Kurban Bayramı ve kurban kesim işlemleri süresince oluşabilecek çevre kirliliği ve kötü kokuların önüne geçebilmek için 7/24 sahada olacak. Ayrıca ibadethaneler başta olmak üzere tüm Altıeylül’de kapsamlı bir bayram temizliğine başlayan Altıeylül Belediyesi, tüm personeliyle Kurban Bayramı süresince Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olacak.

BAŞKAN AVCI “HUZUR İÇİNDE BİR BAYRAM DİLİYORUM”

Altıeylül Belediyesi tarafından Kurban Bayramı’nın 1’inci günü Cumartesi Kepsut Yolu Hayvan Pazarı ve Bahçelievler Mahallesi Çarşamba Pazarı’nda verilen kurban kesim hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar, Altıeylül Belediyesi Beyaz Masalara müracaat ederek 150 TL karşılığında bu hizmetten faydalanabilirler. Altıeylül’e bağlı kırsal mahallelerde kurban ibadetini yerine getirecek vatandaşlar için de Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce kurban çukurları açılarak kesim sonrası artıklarının oluşturabileceği kötü görüntü ve kokunun önüne geçilecek. Bu bayram sürecinde de Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olduklarını dile getiren Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı “Çok şükür ki Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da bir araya gelerek bayramları bayram gibi yaşamaya devam edeceğiz.Altıeylül Belediyesi olarak vatandaşlarımızın huzur içinde mutlu bir bayram geçirebilmesi için tüm birimlerimizle Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olacağız. Kurban kesim hizmetinin yanı sıra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kurban eti bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımız, kurban etlerini bayramın 1’inci günü Çarşamba Pazarı’nda bulunan kurban etleri teslim noktamıza gelerek gerçekleştirebilirler. Vatandaşlarımızın bağışta bulundukları etler, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’müzce ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Mevla’m şimdiden hepimizin ibadetlerini kabul eylesin inşallah. Huzur içinde bir bayram diliyorum” dedi.Kurban kesim hizmetinin yanı sıra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kurban eti bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımız, kurban etlerini bayramın 1’inci günü Çarşamba Pazarı’nda bulunan kurban etleri teslim noktamıza gelerek gerçekleştirebilirler. Vatandaşlarımızın bağışta bulundukları etler, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’müzce ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Mevla’m şimdiden hepimizin ibadetlerini kabul eylesin inşallah. Huzur içinde bir bayram diliyorum” dedi.Kurban kesim hizmetinin yanı sıra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kurban eti bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımız, kurban etlerini bayramın 1’inci günü Çarşamba Pazarı’nda bulunan kurban etleri teslim noktamıza gelerek gerçekleştirebilirler. Vatandaşlarımızın bağışta bulundukları etler, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’müzce ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Mevla’m şimdiden hepimizin ibadetlerini kabul eylesin inşallah. Huzur içinde bir bayram diliyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bayram temizlikleri Büyükşehir’denÖnceki Haber

Bayram temizlikleri Büyükşehir’den

Edremit sahillerinde izinsiz şezlonglar toplandıSonraki Haber

Edremit sahillerinde izinsiz şezlonglar...

Yorum Yazın

Best’ten Çalışanlarına Moral Pikniği
Balıkesir’den 100. Yıla Özel BALKART
Balıkesir’de Tarladaki Atıklar Kuzuya Dönüşüyor
Aktüel Medya’dan TRT’ye Finalist
Balıkçılar Şaştı Kaldı: Denizden Balık Yerine Çuval Çuval Pirinç Çıktı
 Peynir İmalathanesinde Hijyen Skandalı
Kayıp Şahıs Kazdağları'nda Aranıyor
Balıkesir’de 63 Düzensiz Göçmen Yakalandı
Kuru Fasulyenin Sofralara Yolculuğu Başladı
İşte Gençlerin Vergisiz Alabileceği Telefonlar
Burhaniye 'de Otomobil İle Kamyonet Çarpıştı: 4 Yaralı
Edremit’te Hırsızlık, 60 Bin Liralık Saatleri Çalıp Kaçtı
Resifler Marmara Denizi’ne Bırakıldı
Açtığı Fırında Tandır Yaparak Patron Oldu
Basın Kartı Artık Kimlik Kartı Olarak Kullanılabilecek
Balıkesir’de Uyuşturucu Operasyonu
Kazdağları'nın 750 Yıllık Çınarı
Balıkesir’de 31 Şahısa Gözaltı
Ayvalık’ta 52 Göçmen Kurtarıldı
Ziraat Bankası Haberine İletişim Başkanlığı Yanıt Verdi!

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar